CLUB . GIP-GIP. COM Clubs Clubbing Клубимся:)

Всё о клубах и клубной жизни на планете:)...About clubs http://club.all-up.com/

Последние темы

объявления

  Нет ни одного объявления.


  11.09 Фест "Тернопільська присутність" в Києві (Пам'яті Пелиха)

  Поделиться

  shapochka

  Сообщения : 27
  Дата регистрации : 2009-01-16

  11.09 Фест "Тернопільська присутність" в Києві (Пам'яті Пелиха)

  Сообщение  shapochka в Пт Авг 28, 2009 2:30 am  Шановні друзі!
  Ласкаво просимо ознайомитися з пануючими у Файному Місті Тернополі ТМ музичними вподобаннями, які будуть яскраво представлені на "Тернопільській Присутності у Києві" 11 вересня 2009 року. Крім мети ознайомлення Киян з Тернопільською хвилею вечір має на меті вшанувати пам'ять колишнього учасника гурту "Неймлес", народного улюбленця та просто хорошої людини Ігоря Пелиха.

  The gEE's - молода тернопільська команда, заснована братами Джі Олександром і Олегом. Нині ця четвірка грає потужний гаражний рок. Вокал Сашка Джі тембрально дуже нагадує голос Курта Кобейна, через що хлопцям приписують надмірне захоплення Нірваною. І хоч їх вплив безумовно мав місце, треба відзначити, що музика The gEE's дуже колоритна і оригінальна.

  ОрАндж - не менш молодий колектив, відданий британській традиції рок-музики та інді-сцені. Мають дивовижне, об'ємне, якесь космічне звучання. Голос їх вокаліста - чаруючий, "заледенілий", який, при іншій музиці музиці, було б звично послухати у Joy Division.

  Nameless (UA, Ternopil) - найстраший з нині існуючих тернопільських рок-колективів. Грають з 1992 року, через цей колектив свого часу пройшло близько 20 музикантів, серед яких Ігор Пелих (1974-2009), Сергій Недашковський (нині в СКАЙ), Валерій Мєльніков (нині в Вася-Клаб), Олег Ломаковський (нині в групі "Щастя") та ін. Звідси і складність у означенні авторської стилістики Nameless (UA, Ternopil). Самі музиканти називають свій музичний напрямок "нео-психоделія з елементами шуґейзи, блюзу і фольку". Для реалізації такої складної конструкції, окрім звичного набору рок-колективу (три гітари і бара-бас), група використовує найширший інструментарій: жіночий вокал Світлани Фролової,тромбон, альт, флейту, губну гармоніку, металофон, тамбурин і різноманітну перкусію, пищики та окарини та ін. Усі разом ці інструменти укадаються у дивовижну картину, на якій звуки набирають яскравих глючних кольорів, стіну звуків.

  Традиційно, загальну мега-гіга-позитивну атмосферу на "Тернопільській присутності" підтримують спеціальні відео-інсталяції з тернопільського мистецького життя (живопис, музика, театр, література, наше озеро) та різноманітні приємні сюрпризи для публіки. Тож приходьте, ми б хотіли Вас здивувати Smile

  Контакти Арт-клубу "Філін":
  Сайт Філіна: http://artfilin.com.ua/
  ЖЖ-спільнота: http://community.livejournal.com/art_filin
  Резерв столів за тедефоном 8 067 795 28 50

   Текущее время Сб Дек 15, 2018 9:42 pm