CLUB . GIP-GIP. COM Clubs Clubbing Клубимся:)

Всё о клубах и клубной жизни на планете:)...About clubs http://club.all-up.com/

Последние темы

объявления

  Нет ни одного объявления.


  Фольк-гурт "Rún" в Києві. кафе "Філін" №2, [15.05.09]

  Поделиться

  shapochka

  Сообщения : 27
  Дата регистрации : 2009-01-16

  Фольк-гурт "Rún" в Києві. кафе "Філін" №2, [15.05.09]

  Сообщение  shapochka в Ср Май 13, 2009 6:39 pm


  Київський фольк-гурт Rún („Рун” - з ірландської: таємниця; в зверненні “a rún" - коханий, кохана) досліджує та виконує традиційну музику ірландців, шотландців та інших народів кельтського походження, заcнований у 2001 році. Характерна особливість гурту – це прагнення до вивчення та відтворення автентичної манери виконання з використанням традиційних, рідкісних в Україні музичних інструментів. Зокрема, в „арсеналі” гурту, окрім космополітичних скрипки, гітари та мандоліни, є галісійські волинки-гайти, тін-вісли (ірландські „сопілки”), ірландська поперечна флейта, бузукі, боурáн (ірландський барабан) та специфічний діатонічний ірландський кнопковий аккордеон). Музиканти гурту мають досвід подорожей за кордон, зустрічей з ірландськими музикантами та участі в майстер-класах з гри на традиційних інструментах.
  Регулярно даючи концерти у своєму рідному місті Києві, Гурт “Рун” також відомий своїми виступами у концертних залах та на клубних сценах багатьох міст України, Росії, Білорусі. Окрім сольних концертів, протягом всього свого терміну існування гурт “Рун” брав участь у численних музичних та музично-історичних фестивалях та культурно-мистецьких акціях України та зарубіжжя.
  Оскільки учасники "Рун" мають різний творчий "бекграунд" та різнобічні музичні вподобання, інколи музиканти дозволяють собі відходити від автентичних стандартів та "гратися" з поєднанням різних музичних стилів. Саме таку програму можна буде почути 15 травня в арт-кафе "Філін" на бульварі Дружби Народів 30а. На цей раз "Рун" вирішив прикрасити своє звучання несподіваним тембром фортепіано та включити в програму кілька сольних номерів - фортепіанних фолк-джазових обробок ірландських мелодій від Сергія Каденка.
  Початок концерту о 20.00. Вхід 30 грн

   Текущее время Сб Янв 19, 2019 3:00 pm